Sanat Eseri Taşımacılığı

Kara Yolu Hizmetlerimiz

Benice’nin yurt içi ve yurt dışında “kapıdan kapıya” sanat eserlerinin taşınması için kullandığı kamyonları, bu çok özel görev için dünya standartlarında tasarlanmıştır. - Tüm araçlarımız tamamen kilitlenebilir, frigorifik kasaya sahiptirler. - Araç içi ısı ve nem kontrolü, ileri teknoloji klimatizasyon donanımı ile sağlanmaktadır. - Tüm kamyonlarımız araç içi kamera ve Araç Takip Sistemi ile 7/24 izlenmektedirler.

Hava Yolu Hizmetlerimiz

Elleçlemenin en az olması ve sanat eserinin farklı çevresel koşullarda bulunduğu sürenin olabildiğince kısa tutulması taşımanın en önemli hedefleridir. Bu nedenle öncelikli taşıma biçimi olarak hava yolu tercih edilir. Mümkün olan en kısa transit süresine dikkat ederek direkt uçuş rezervasyonu ve en uygun fiyat temini için çalışılır. Aktarmalı uçuşla gerçekleşen gönderilerin havaalanı transitlerinde ise, Benice Fine Art Logistics ekibi operasyonun her detayını özenle takip eder ve eserlere eşlik eden görevlilere azami dikkat gösterir.

Deniz Yolu Hizmetlerimiz

Yüksek hacimli ve ağırlıklı eserler için oldukça uygun olan deniz yolu nakliyesi, uluslararası deneyimli iş ortaklarımızla, dünya çapında ambalajlama ve nakliye konusunda en yüksek standartlarda temin edilir. Hem elleçlemenin en aza indirgenmesi hem de başka objelerle aynı konteyner içinde seyahat etmemesi için bütün bir konteyner kullanımı tercih edilir.

İLETİŞİM

Her işletmenin ihtiyaçlarına yardımcı olmak için buradayız

Nakliye sorunlarından endişelenmeyi bırakın. İşinize odaklanın. Hak ettiğiniz desteği sağlayalım.