Paketleme ve Sandıklama

Paketleme malzemesini ve yöntemini belirlerken taşınacak sanat eserinin yapım malzemesini, yapım yılını, hacim ve ağırlığını, taşınacağı şehir veya ülkenin iklim koşullarını ve taşıma süresini göz önünde bulundururuz. Deneyimli ekibimiz izolasyon sektörünün sadece sanat eseri paketlemesi için geliştirdiği malzemeler arasından en iyi korumayı sağlayacak malzemeyi özenle seçmektedir.

Sanat eseri ile temas edecek paketleme malzemesinin sürtünme ve bozulmaya neden olmayacak veya kimyasal tepkime yaratmayacak nitelikte olmasına dikkat edilmektedir.

Sanat eseri için yumuşak malzemelerle ilk koruma sağlanırken, çarpma, sürtünme, ısı ve nem değişimi gibi dış etkenlerin oluşturacağı riski ortadan kaldırmak için en uygun sandık türü belirlenir.

Sandıklar kendi atölyemizde uluslararası standartlara uygun olarak tasarlanıp, taşıma yönlerini ve koşullarını belirten uluslararası semboller kullanılarak üretilmektedir. Son aşamada sanat eserinin ağırlık ve hacim orantısına bakılarak en uygun Shockwatch ve Tiltwatch etiketleri yapıştırılarak taşımaya hazır hale getirilir.

İLETİŞİM

Her işletmenin ihtiyaçlarına yardımcı olmak için buradayız

Nakliye sorunlarından endişelenmeyi bırakın. İşinize odaklanın. Hak ettiğiniz desteği sağlayalım.