Hava Yolu Taşımacılığı

Hava Yolunda BENİCE

müşteri odaklı, uzman kadroları ve yaygın uluslararası servis ağı sayesinde Türkiye ile dünyanın tüm havalimanlarıyla arasındaki her türlü havayolu taşımacılığı ihtiyacınız için zamanında, uygun maliyetlerle, güvenilir ve hızlı çözümler üretiyor.

Son yıllarda giderek çoğalan Havayolu taşımacılığına baktığımızda; özellikle ihracatta kullanım oranının arttığını ve bu yöntemle birlikte gerek çevre sağlığı açısından gerekse de ulaşım bazında kullanıcılarına önemli avantajlar sağladığını görüyoruz. Havayolu taşımacılığının tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise; hacmi ve ağırlığı nispeten düşük fakat değeri yüksek olan eşyaların çok kısa bir zaman diliminde taşınabilmesidir. Dünya ticaretine bakıldığında ürün çeşitliliğin her geçen gün arttığını ve buna paralel olarak rekabetin güçlendiğini ve yine iş süreçlerinin hızlandırıldığını görmezden gelemeyiz. Uçağın bir taşıma aracı olarak sahip olduğu avantajlar, havayolu taşımacılığını günümüzde önemli bir yere getirmiştir. Tüm bu avantajları müşterilerine hizmet olarak sunmak isteyen Merden Lojistik; Havayolu taşımacılığında da önemli bir rol üstleniyor ve müşterilerinin her türlü beklentilerine uyacak çözümler sunuyor.

Çoğrafi Erişimimiz

 • 1

  Asya Pasifik'teki lojistik alanı

 • 2

  Güney Amerika'da lojistik alanı

 • 3

  Avrupa genelinde ulaşım

 • 4

  Avustralya'ya Ulaşım

Hizmetlerimiz ve Uzman Yaklaşımı

Ekibimiz, kapıdan kapıya ve ithalat / ihracat hizmetlerinden, çapraz ticaret ve entegre lojistiğe kadar tüm taleplerinizi, en nitelikli uluslararası nakliye ve lojistik firmalarıyla olan sinerji sayesinde karşılayabilir. Dünya çapında nakliye ve hızlı teslimatı garanti edebiliriz. Genellikle karayolu yük taşımacılığı ve lojistiği ile entegre edilmesi gereken deniz yolu taşımacılığı hizmetlerimiz kalite, maliyet ve zamanlama ile öne çıkmaktadır.

İLETİŞİM

Her işletmenin ihtiyaçlarına yardımcı olmak için buradayız

Nakliye sorunlarından endişelenmeyi bırakın. İşinize odaklanın. Hak ettiğiniz desteği sağlayalım.