Ev Eşyası Taşıma

Yurtiçi ve Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma

Eşyanın hacmi, taşıma biçimi ve hizmet fiyatımızın tespiti için gerekli olan keşif hizmeti, uzman ekibimiz tarafından ücretsiz olarak verilir. Operasyon sırasında mobilyalar tecrübeli marangozumuz tarafından demonte edilir, en uygun paketleme malzemeleri ile paketlemeleri gerçekleştirilir. Paketlemeye paralel olarak titiz bir listeleme ve etiketleme çalışması yürütülür. Bunları takiben, paketlerin kamyona yüklenmesi, adrese nakliye ve tahliye, paketlerin açılması, mobilyaların montajı ve atık ambalaj malzemelerinin temizlenmesi ile sonlandırılır.

Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma

Yurtiçinde olduğu gibi, taşıma biçimi ve hizmet fiyatımızın tespiti için gerekli olan keşif hizmeti, uzman ekibimiz tarafından ücretsiz olarak verilir. Operasyon sırasında mobilyalar tecrübeli marangozumuz tarafından demonte edilir, en uygun paketleme malzemeleri ile paketlemeleri gerçekleştirilir. Paketlemeye paralel olarak titiz bir listeleme ve etiketleme çalışması yürütülür. Gümrük çıkış ve giriş işlemleri, konusunda uzman ekiplerimiz sayesinde sorunsuzca tamamlandıktan sonra eşyaların adrese teslimi gerçekleştirilir. Burada yine tüm paketler açılır, mobilya montajları gerçekleştirilir ve atık ambalaj malzemeleri ekibimiz tarafından temizlenir. Benice Logistics dünyanın dört bir yanından profesyonel acentaların yer aldığı uluslararası bir ağın parçasıdır. Bu sayede yurtdışı taşımalarında ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri en iyi kalite ile, en kısa zamanda ve en uygun şartlarda sunabilmektedir.

Hizmetlerimiz ve Uzman Yaklaşımı

Ekibimiz, kapıdan kapıya ve ithalat / ihracat hizmetlerinden, çapraz ticaret ve entegre lojistiğe kadar tüm taleplerinizi, en nitelikli uluslararası nakliye ve lojistik firmalarıyla olan sinerji sayesinde karşılayabilir. Dünya çapında nakliye ve hızlı teslimatı garanti edebiliriz. Genellikle karayolu yük taşımacılığı ve lojistiği ile entegre edilmesi gereken deniz yolu taşımacılığı hizmetlerimiz kalite, maliyet ve zamanlama ile öne çıkmaktadır.

Tam Konteyner Yükü (FCL)

Benice Lojistik, tam konteyner yüklemeleri için en iyi teklifleri, sık kalkışlarla özel fiyat avantajıyla dünya çapında teslimatı sağlayabilir.

Tam Konteyner Yükü (FCL)
Konsolidasyon / Grupaj (LCL)
Roll-on / roll-off (RO-RO)
İLETİŞİM

Her işletmenin ihtiyaçlarına yardımcı olmak için buradayız

Nakliye sorunlarından endişelenmeyi bırakın. İşinize odaklanın. Hak ettiğiniz desteği sağlayalım.