Hakkımızda

Kurulduğu 2009 senesinden beri uzman kadrosunun lojistik alanında uzun yıllara dayanan deneyimleri ile yurt içi ve yurt dışındaki birçok ev eşyası, müze, sanat galerisi, koleksiyoner ve sanat projesine uluslararası standartlarda lojistik hizmeti sunmaktadır.

Uzun yıllarını ev eşyası ve sanat taşımacılığı alanındaki çalışmalara ayırmış, uluslararası tecrübeye sahip olan ekibimiz, deneyim kadar ev eşyasına ve sanat eserine duyarlılığın da büyük önem taşıdığının bilinciyle, paketleme, yükleme, taşıma, kurulum ve depolama hizmetlerinde profesyonel ve yüksek kaliteli bir hizmet sunmayı hedef haline getirmiştir.

Misyonumuz

Sanat eserleri lojistiği ve relocation sektöründe, hizmet mükemmelliğini yakalayarak müşterilerin ilk tercih ettiği ve tüm paydaşlarına değer katarak büyüyen Avrupa standartlarında «marka» olmak, mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için hiçbir zaman müşterilerimizin memnuniyetinden, kalitemizden ve bizden beklenen hassasiyetten ödün vermenden hareket etmektir.

Vizyonumuz

Motivasyonu yüksek takım ruhu oluşturmak, Yeniliğe ve değişime açık olmak, Sürekli eğitimi desteklemek, Çözüm odaklı çalışmak, Tasarrufa inanmak, Yüksek çalışan sadakatini hedeflemek.

Özel ihtiyaçlarınız için lütfen hizmetler sayfamızı bakınız
İLETİŞİM

Her işletmenin ihtiyaçlarına yardımcı olmak için buradayız

Nakliye sorunlarından endişelenmeyi bırakın. İşinize odaklanın. Hak ettiğiniz desteği sağlayalım.